Kartal ona emanet!

Kartal ona emanet!
Salı 09.06.2015

Dün Başkan Orman ve İkinci Başkan Çebi'yle buluşan Şenol Güneş ile prensip anlaşmasına varıldı. Yönetim detaylar için son bir kez daha masaya oturacak

Beşiktaş'ın yeni teknik direktörünün Şenol Güneş olmasına artık sayılı günler kaldı. Bursaspor'dan ayrıldıktan sonra Almanya'da Şampiyonlar Ligi final maçını izleyen, pazar günü de İstanbul'a dönen tecrübeli çalıştırıcının, dün Başkan Fikret Orman ve İkinci Başkan Ahmet Çebi ile bir araya geldiği öğrenildi. Son derece samimi bir ortamda gerçekleşen özel görüşmede, Beşiktaşlı yöneticilerin sıcak tavrından mutlu olan Şenol Güneş'in, siyah-beyazlılara prensipte 'evet' yanıtını verdiği ifade edildi.

Ücreti henüz konuşmadılar
Tecrübeli hocanın, Beşiktaşlı yetkililere, "Benim için önemli olan istikrardır. Elbette hedefimiz, mücadele edeceğimiz her kulvarda şampiyonluk olacak. Bu konuda şüpheniz olmasın" dediği öğrenildi. Orman ile Çebi'nin de, "Bu sezon son viraja kadar iyi geldik ama sonunu getiremedik. Sizinle bu konunun da üstesinden geleceğimize eminiz" diyerek Şenol Güneş'e inandıklarını dile getirdikleri belirtildi. Ücret konusunda iki taraf da herhangi bir talep ya da öneride bulunmazken, bu konunun bir sonraki görüşmede yapılarak el sıkışılacağı ifade edildi.

Ne! 3 milyon dolar mı?
Beşiktaş'tan senelik 3 milyon dolar'dan 3 yıllık sözleşme istediği iddia edilen Şenol Güneş'in, bu haberlere çok sinirlendiği öğrenildi. Tecrübeli teknik adamın camiaya 'paragöz' olarak yansıtılıp, Başkan Orman'la sadece para konusunu masaya yatıracakmış gibi algı yaratılmasından rahatsız olduğu ifade edildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN