Şenol Güneş Beşiktaş'ı açıkladı

Şenol Güneş Beşiktaş'ı açıkladı
Salı 09.06.2015 00:00

Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü olması beklenen Şenol Güneş, "Beşiktaş ile görüştük. Tam olarak anlaştık diyemeyiz ama aradaki pürüzler halledilemeyecek şeyler değil. Fikret Orman ile yarın tekrar bir araya geleceğiz. Sıkıntılı bir durum görünmüyor" dedi

Günlerdir kimseye açıklama yapmayan Şenol Güneş sonunda konuştu. Tecrübeli teknik adam, Beşiktaş ile olan görüşmelerde sıkıntılı bir durum olmadığını ve yarın tekrar bir araya geleceklerini söyledi.

Beşiktaş ile anlaşıp anlaşmadığı spekülasyon konusu olan Şenol Güneş, "Beşiktaş ile görüştük ve fikir alışverişinde bulunduk. Başkan bize, biz de ona fikirlerimizi söyledik. Tam olarak anlaştık diyemeyiz ama aradaki pürüzler halledilemeyecek şeyler değil. Başkan Fikret Orman ile yarın tekrar bir araya geleceğiz ve o görüşmeden sonra tablo daha da netleşir. Ama sıkıntılı bir durum görünmüyor" diye konuştu.

Yurtdışından bu akşam dönecek olan başkan Fikret Orman ve Şenol Güneş, yarın tekrar bir araya gelerek ikinci görüşmeyi gerçekleştirecek.

Teknik direktör konusunu çözüme kavuşturmak için tek yetkili olan başkan Fikret Orman adaylar arasında en somut adımları attığı Şenol Güneş ile anlaşmaya çok yakın görünüyor. Dün ilk görüşmeyi yapan ve toplantıda konuştukları şartları değerlendirmek için birbirine süre veren ikili, yarın tekrar bir araya geliyor.
Etiketler Beşiktaş
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN