Şenol Güneş toplantıdan ayrıldı

Şenol Güneş toplantıdan ayrıldı
Çarşamba 10.06.2015 20:13

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş Kulübü Yöneticileri Metin Albayrak ile Mete Vardar, Teknik Direktör Şenol Güneş ile siyah beyazlı yönetici Ahmet Nur Çebi'nin Altunizade’de bulunan ofisinde bir araya geldi.

Yaklaşık 5 saat süren dev zirvenin ardından Nur Çebi ve Metin Albayrak basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Metin Albayrak, Şenol Güneş ile yapılan görüşmeyle sorulara; "Şenol Güneş ile bugün bir görüşme gerçekleştirdik. Henüz bir karara varamadık. Şu ana kadar hehangi olumsuz bir durum yok. Ancak yarın bir görüşme daha gerçekleştirip ufak tefek pürüzleri halledeceğiz." dedi.

Sambade'nin görevinden ayrılıp ayrılmadığıyla ilgili soruya ise Ahmet Nur Çebi; "Bizim sözleşmeli hocamız. Kontratımız devam ediyor." dedi. Teknik direktör Şenol Güneş ise basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı.

'BEŞİKTAŞ'A HAYIRLI OLSUN'
Öte yandan Ahmet Nur Çebi'nin Altunizade'deki ofisinde gerçekleşen görüşme öncesinde, teknik direktör Şenol Güneş ile çektirdiği bir fotoğrafı paylaşan Tuncay Sabri Çebi isimli bir şahıs, kişisel Facebook hesabından, ''Şenol hoca tamam gibi. Beşiktaş'a hayırlı olur inşallah'' yazarak transferin bittiğine dair ipucu verdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN