Şenol Güneş'te son dakika gelişmesi

Şenol Güneş'te son dakika gelişmesi
Perşembe 11.06.2015 10:08

Beşiktaş, Şenol Güneş'le görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi. Bu bildiriden kısa süre sonra da tecrübeli hocanın gün içinde sözleşme imzalayacağı açıklandı.

Beşiktaş ile Şenol Güneş arasında bir süredir devam eden görüşmeler olumlu sonuçlandı.

Siyah beyazlı kulüp, Güneş ile görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi, bildiriden kısa süre sonra da Şenol Güneş'in saat 13.00'te sözleşme imzalayacağı açıklandı.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ'nin Borsa İstanbul'a gönderdiği ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda da yer alan açıklamada, "Şenol Güneş ile profesyonel futbol takımımızın teknik direktörlüğü konusunda görüşmelere başlanmıştır" denildi.

8 SAAT SÜREN GÖRÜŞME SONUÇ VERDİ
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, 2. başkan Ahmet Nur Çebi ve basın sözcüsü Metin Albayrak, dün Çebi'nin Altunizade'deki ofisinde Şenol Güneş'i ağırlamıştı.

Toplantıda taraflar bir araya gelip şartlarını ortaya koydu, 8 saat süren toplantı sonrası Ahmet Nur Çebi ve Metin Albayrak, Şenol Güneş ile ilgili herhangi bir anlaşmazlık olmadığını, sadece bir iki pürüz kaldığını, görüşmelere bir günlük ara verdiklerini ifade etti.

Beşiktaş ve Şenol Günş, bu pürüzleri bu sabah ortadan kaldırdıktan sonra taraflar uzlaşmaya vardı ve sözleşmenin en kısa zamanda imzalanması kararlaştırıldı.
Etiketler Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN