Töre ve Olcay'ı da istiyor

Töre ve Olcay'ı da istiyor
Perşembe 11.06.2015

Beşiktaş'tan ayrılan ve West Ham kulübünün başına geçen Bilic'in Kartal'ın iki yıldızı Gökhan Töre ve Olcay Şahan'ı istediği öğrenildi

Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Slaven Bilic, İngiliz ekibi West Ham United'la anlaşmasının hemen ardından transfer çalışmalarına başladı. Daily Telegraph gazetesi, İngiliz kulübüyle 3 yıllık sözleşme imzalayan 46 yaşındaki çalıştırıcının, senelik 4.1 milyon euro alacağını yazarken Guardian'dan ise siyah-beyazlı kulübü yakından ilgilendiren bir iddia geldi. Gazete, siyah-beyazlı takımın iki yıldız futbolcusu Gökhan Töre ve Olcay Şahan'ın teknik direktör Slaven Bilic'in transfer listesinde olduğunu iddia etti.

BÜTÇESİ 25 MİLYON STERLİN
West Ham United'ın, Hırvat teknik adama bu sezon için 25 milyon sterlin transfer bütçesi ayırdığını ifade eden Guardian gazetesi, İngiliz kulübünün Gökhan Töre ve Olcay Şahan'ın yanı sıra Chelsea'li Loic Remy'i de 8 milyon sterlin karşılığında transfer etmek istediğini ifade etti. Slaven Bilic'in Barcelona'nın B takımındaki genç Hırvat yıldızı Alen Halilovic'i de 1 yıllığına kiralamayı planladığı bildirildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN