Web Sürümüne Geç

  Herkes gidebilir!

  Herkes gidebilir!
  12 Haziran 2015, Cuma Güncelleme: 01:35

  Fikret Orman, "Kimseyi satma niyetinde değiliz ama oyuncu alındığı gibi, satılır da" dedi

  Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, transfer konusunda ilginç bir yorumda bulundu. Teknik direktör Güneş, Demba Ba ve Gökhan Töre gibi yıldızların takımda kalmasından yana görüş bildirirken; Başkan Orman da, "Futbol takımından kimseyi gönderme niyetinde değiliz ama transferde oyuncu alınır da satılır da" diye konuştu.

  DÜRÜST, NAMUSLU VE ÇALIŞKAN
  Eksik olan bölgelere transfer yapacaklarını belirten Orman, "Takımdan gidecekleri, kalacakları ve geri gelecekleri belirlemek bir uzlaşıyla hep beraber içe sinerek yapacağımız işlemlerdir" dedi. Şenol Güneş için, "Hocam her şeyden evvel çok önemli bir spor insanı. Dürüst, namuslu, çalışkan ve önemli meziyetleri olan biri. Bugünden itibaren çok güvendiğimiz, onun da kendine çok güvendiği bir teknik direktörümüz var" yorumunu yaptı.

  20 EYLÜL'DE AÇMALIYIZ!
  Başkan Fikret Orman, tüm planlarını 20 Eylül'de yeni stada geri dönmek üzere yaptıklarını ifade etti. 24 saat harıl harıl çalıştıklarını belirten Fikret Orman, "Tercihimiz, TFF'ye başvurarak ilk 3 iç saha maçımızı dışarıda oynayıp sonradan içeride oynamaktan yana. Umarım bu talebimiz kabul edilir. Edilmezse, çim sorunu çözülen Başakşehir Stadı'nı kullanmak istiyoruz" diye konuştu.

  LİMİT VAR SIKINTI YOK
  Orman, Beşiktaş'ın transferle ilgili sıkıntısı olmadığını ancak limiti bulunduğunu söyledi. Başkan Orman, "Transfer bedeli ödemeyle alakalı sıkıntımız var. O da transfer satışı yaparsak bununla da bir şey olabilir. Kendimizi transfer bedeli harcamak zorunda hissetmiyoruz. Planlarımızı mevcut oyuncu kadrosunu korumak üzerine yapmış durumdayız" ifadesini kullandı.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN