En kıymetli 'Ba'ba

En kıymetli 'Ba'ba
Cumartesi 13.06.2015

Dubai ekibi Al Ahli'nin, siyah-beyazlıların Senegalli forveti Demba Ba'yı renklerine katmak için 10 milyon euro'yu gözden çıkardığı öğrenildi

Beşiktaş'ın Senegalli forveti Demba Ba, son dönemin en çok ilgi gören oyuncularından biri olmayı başardı. Tecrübeli golcüye ilk teklifin, arkadaşlarıyla birlikte tatil yaptığı Dubai ekiplerinden Al Ahli'den geldiği ifade edildi. Dubai ekibinin yetkililerinin Demba Ba ile görüşmek için Beşiktaş'tan izin istedikleri, siyah-beyazlılardan da bu iznin verildiği bildirildi. Senegalli oyuncunun Al Ahli'de oynamayı kabul etmesi durumunda Arapların Beşiktaş'a teklif yapmak için İstanbul'a gelecekleri öğrenildi. Al Ahli'nin, Demba Ba için 10 milyon euro'luk bir teklif hazırladığı belirtildi. Senegalli oyuncunun, kendisine Dubai'de yaşayıp takımları için oynamayı isteyip istemediğini soran Arap takımının yetkililerine, "Önce kulübüm Beşiktaş'la görüşmeniz gerek. Ancak sonra benden cevap alabilirsiniz" yanıtını verdiği belirtildi.

ÇİNLİLER ÇILDIRDI
Beşiktaş'ın siyahi yıldızı Demba Ba'yı almak isteyen kulüpler arasından en çılgın teklifin Çin'den geldiği ortaya çıktı. Çin Süper Ligi ekiplerinden Greenland Shenhua'nın, Demba Ba için Beşiktaş'a 14 milyon euro'luk bir teklif sunacağı öğrenildi. Greenland Shenhua Basın Sözcüsü Ma Yue, Demba Ba ile ilgilendiklerini doğrularken "Başka alternatiflerimiz de var" dedi.
Etiketler Beşiktaş, Demba Ba
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN