Olcan'la kanatlanırız

Olcan'la kanatlanırız
Cumartesi 13.06.2015

Şenol Güneş, yönetimden eski oyuncusunu istedi. Tecrübeli teknik adam, daha önce Trabzonspor'a aldırdığı Olcan Adın'ın kiralık olarak Beşiktaş'a getirilmesini istedi

Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'in imzasıyla birlikte transfer harekatı da hız kazandı. Güneş ile pazartesi gününden itibaren üç kez bir araya gelen Başkan Fikret Orman'ın, "Takımda kimi görmek istersin?" sorusuna başarılı çalıştırıcının yanıtı, "Önemli olan eksik mevkilerimizdeki sorunları giderelim" oldu. Güneş'in eski talebesi Olcan Adın için ayrı bir talepte bulunduğu iddia edildi. Defansın soluna yapılan Tosic transferinin ardından sol çizgiye de bir oyuncu arayışında olan siyah-beyazlıların listesinin ilk sırasında Olcan Adın olduğu öğrenildi.

Alternatifi Dszudszak
Teknik direktör Güneş'in, daha önce Trabzonspor'a transfer ettiği ve yıldızını daha da parlattığı Olcan Adın'ı, bu kez de Beşiktaş'a istemesi üzerine yöneticiler harekete geçti. Şampiyonluğa oynayacak bir kadro yaratmayı hedefleyen Güneş'in, özellikle hem sol hem de sağ kanatta oynayabilen Olcan Adın için çok istekli olduğu öğrenildi. Başkan Fikret Orman'ın bizzat görüştüğü oyunculardan biri olan 28 yaşındaki Balasz Dszudszak'a da pozitif yaklaşan Güneş'in, "Elbette ilk tercihim hem beni, hem de Türk futbolunu iyi bilen Olcan'ın alınması olur" dediği öğrenildi. Yönetimin, Olcan Adın'ın kiralanması için önümüzdeki hafta G.Saraylı yetkililerle temasa geçeceği belirtildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN