Web Sürümüne Geç

  Rafael Toloi Kartal'a doğru

  Rafael Toloi Kartal'a doğru
  15 Haziran 2015, Pazartesi Güncelleme: 15:22

  Gökhan Keskin, araştırmaları sonrası yönetime 'olumlu rapor' verdi. 24 yaşındaki stoperin bonservisi 5 milyon euro. Siyah-beyazlılar transferi 1.5-2 milyon euro'ya bitirmek istiyor, olmazsa kiralanacak

  Şenol Güneş'in takımın başına geçmesiyle 'yeniden yapılanma' sürecine giren Beşiktaş, aradığı stoper adayını Brezilya'da buldu. Kartal'ın 'izleme komitesi'nde yer alan Gökhan Keskin'in Brezilya'da gerçekletirdiği araştırmalar sonrasında Sao Paulo'da forma giyen stoper Rafael Toloi konusunda teknik heyet ve yönetim kuruluna 'olumlu rapor' sunduğu öğrenildi. Toloi'nin bonservis bedelinin 5 milyon euro civarında olması, siyah-beyazlılar açısından en büyük sorun olarak göze çarpıyor. Eğer bonservisinde indirim sağlanamazsa, Beşiktaş yönetimi, Brezilya kulübünden oyuncuyu kiralamak için girişimde bulunacak.

  Fiziği çok güçlü

  Sözleşmesi 2017'de sona erecek Toloi için Beşiktaş yönetimi, Sao Paulo ile ilk görüşmeyi gerçekleştirdi. Kartal bu oyuncuyu 1.5-2 milyon euro civarında bir rakama bitirmek istiyor. 24 yaşında ve 1.85 metre boyundaki stoper, hava hakimiyeti ve güçlü fiziğiyle biliniyor. Beşiktaş, Toloi transferini en uygun şartlarda bitirmek istiyor.
  Etiketler Beşiktaş
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN