Mert oparesyonu

Mert oparesyonu
Salı 16.06.2015

Siyah-beyazlılar, bonservisi elinde olan ve G.Saray'ın da istediği Mert Günok'a senelik 1 milyon euro'dan 5 yıllık sözleşme önerdi

Beşiktaş yönetimi '1 numara' operasyonuna başladı. Teknik direktör Şenol Güneş'in "Kaleci takviyesi düşünmüyorum" demesine rağmen, F.Bahçe kulübünün milli file bekçisi Mert Günok'u 'serbest' bırakmasının ardından düğmeye basan siyah- beyazlılar; 26 yaşındaki kaleciyle hemen temasa geçti. İki nci Başkan Ahmet Nur Çebi, bizzat Mert Günok'u arayarak, Beşiktaş forması giymek isteyip istemediğini sordu. Mert'in de Fenerbahçe olmayacaksa Beşiktaş forması giymek istediğini, milli takım kalesine kadar yükseldiğini bu dakikadan sonra kimsenin arkasında yedek beklemek istemediğini belirttiği öğrenildi.

YÜZ YÜZE GÖRÜŞME BUGÜN
Mert'in bu sözlerinin ardından İkinci Başkan Ahmet Çebi'nin, Mert'in menajeri Batur Altıparmak'la bugün için randevulaştığı, milli kalecinin siyah- beyazlı takıma imzasının bu hafta sonuna kadar netleşeceği bildirildi. Beşiktaş'ın Mert'e yılda 1 milyon euro'dan 5 yıllık sözleşme teklif ettiği ifade edildi. Bu arada Mert'in menajeri Altıparmak, "Yurt dışı seçeneği de var, gelecek tekliflere göre bir yol izlemeyi planlıyoruz" açıklamasını yaptı.

DEV ZİRVE ANTALYA'DA

Beşiktaş yönetimi, transfer zirvesini Antalya'da gerçekleştirecek. Antalya'da tatilini sürdüren Şenol Güneş ile İkinci Başkan Ahmet Çebi'nin her gün görüştükleri; Dış Transfer Sorumlusu Erdal Torunoğulları'nın da hafta içinde Antalya'ya giderek Çebi ve Güneş ile durum değerlendirmesi yapacağı öğrenildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN