Gökhan Töre satılacak mı?

Gökhan Töre satılacak mı?
Cuma 26.06.2015

Demba Ba'yı gözden çıkartan Fikret Orman, Gökhan Töre için, "Avrupa ekiplerinden ciddi teklifler var ama satmayacağız. Yurt içine zaten mümkün değil" dedi

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı kulüpte yaşanan transfer gelişmeleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Demba Ba'yı gözden çıkarabileceklerini açıkça dile getiren Başkan Orman, yıldız oyuncu Gökhan Töre konusunda, "Oyuncumuza Avrupa kulüplerinden ciddi teklifler var ama satmayacağız. Yurt içine transferi zaten mümkün değil" diyerek tecrübeli orta saha oyuncusunu takımda tutacaklarını kesin bir dille ifade etti. Aynı şekilde siyah-beyazlı savunma oyuncusu Ersan Gülüm için de teklif aldıklarını açıklayan Orman, "İlk önce oyuncu konuştu. Ondan sonra biz görüşürüz. Buradan da bazı Beşiktaşlılara selam olsun. 'Ersan ile niye sözleşme imzaladınız' diyenler, şimdi bu paralar gelince ne diyecek" diye konuştu.

3-4 OYUNCU ALABİLİRİZ
Başkan Fikret Orman sözlerini şöyle tamamladı: "3 ya da 4 oyuncu transfer etmeyi düşünüyoruz. Listelerimiz belli. Transferler bittikten sonra oyuncular da açıklar ilk temasların ne zaman olduğunu. Şu anda stoper, sağ bek, sonra belki iki mevkiye daha oyuncu alacağız."

SALZBURG VAZGEÇMEDİ
Red Bull Salzburg ise, Gökhan Töre'den vazgeçmiyor. Avusturyalı yetkililer, Ahmet Çebi'nin "Gökhan'ı da satabiliriz ama değeri var" açıklamasından sonra bugün İstanbul'a gelerek siyah-beyazlıların kapısını çalacaktı. 10 milyon euro'luk tekliflerini, daha gelmeden 12.5 milyon euro'ya çıkartan Salzburg'lu yetkililerin, bir de genç oyuncuyu siyah-beyazlılara vererek bu transferi gerçekleştirmeyi hedefliyorlar.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN