'Ba'na faydası yok!

'Ba'na faydası yok!
Cumartesi 27.06.2015

Tecrübeli çalıştırıcı, "Ne olursa olsun satılsın. Bu saatten sonra takımda kalırsa mutsuz olur. Ben takımımda mutsuz oyuncu istemiyorum" dedi!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Senegalli forvet Demba Ba'nın yeni sezonda takımda olmaması gerektigini ifade etti. Güneş; Ingiliz World Soccer dergisine yaptığı açıklamada "Türkiye'den ayrılmak istediğini" beyan eden Senegalli oyuncunun satılamama ihtimali üzerine, takıma dönmesinin yollarını da kapadı. Teknik direktör ,Güneş'in Ba için Baskan Fikret Orman ve Ikinci Baskan Ahmet Nur Çebi'ye, "Ne olursa olsun satılsın. Bu saatten sonra takımda kalırsa mutsuz olur. Takımımda mutsuz adam istemiyorum" dedigi ögrenildi.

PAZARTESİ ŞANGAY'DA OLACAK
Bu arada Çin'in "Gençligin Gündemi" gazetesi, Shanghai Shenhua takımının Demba Ba'yı pazartesi günü Şangay'a getirecegini okurlarına duyurdu. Gazete, Muhammed Sissoko'ya imza attıran Shenhua takımının Ba'ya sözlesme imzalatmak için Tim Cahill'i sözlesmesini feshetmeye ikna ettigini yazdı. Bu arada Sissoko'nun imza töreninde konusan Shenhua yöneticisi Mao, "Eğer her sey istedigimiz gibi giderse, en hızlı yoldan Sangay'a gelecek. Bu hafta veya en geç önümüzdeki hafta içinde Ba transferini sonuçlandırabiliriz" dedi. Mao, Ba transferi için, "Biz taraftarın sesini dinledik. Mavi Şeytanlar onu takımlarında istiyorlar" diye konustu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN