İnşallah yanıltmazlar

İnşallah yanıltmazlar
Cuma 04.09.2015

Divan Başkanı Yalçın Karadeniz: Teknik heyet transfere gerek yok diyorsa takıma güveniyorlardır! Umarım alınan 3 haftalık sonuçlar bizi yanıltmaz

Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, Süper Lig'de daha çok mesafe almaları gerektiğini söyledi. Haber1903'e konuşan Karadeniz, Beşiktaş'ın ligin başında gösterdiği bu performansı lig sonuna kadar göstermesi gerektiğini ifade eden Karadeniz; "Ligin ilk 3 haftada aldığımız sonuç ve attığımız goller neticesinde iyi bir intiba veriyor olsa da henüz ligin başındayız. Çok gol attığımızı göz önünde bulundurup her şey şimdiden bitmiş diye bakmak doğru değil. Daha çok çalışmamız ve eksikliklerimizi gidermemiz gerekiyor" diye konuştu.

SABIRLI OLMAYA MECBURUZ
Burada en önemli görevin teknik heyete düştüğünü belirten Yalçın Karadeniz, sözlerini şöyle tamamladı: Teknik heyet ve yönetim, bu takım için 'Yeterli' diyorlarsa takıma güveniyorlar demektir. Ligin ilk 3 haftasında aldığımız güzel sonuçlar inşallah bizi yanıltmaz. Şans faktörü ve tahammül etmemizin bu konuda önemli bir faktörü vardır. Sabırlı olup sonuna kadar takıma destek olmamız gerekiyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN