Hocam söz gazete okumam!

Hocam söz gazete okumam!
Salı 08.09.2015

Hollanda zaferinin kahramanı, hocasının övgüsünü dinledi, telefonu kapatırken şunları söyledi: Söz yarın gazete okumayacağım, defansa daha çok yardım edeceğim

Milli Takım, Hollanda'yı yenerek 2016 Avrupa Şampiyonası'nda play-off oynama şansını artırdı. Bu zaferin mimarlarından biri de Beşiktaş'ın genç yıldızı Oğuzhan Özyakup'tu. Ekibimizin ilk golünü atan Oğuzhan'ı maçtan sonra ilk tebrik eden ise hocası Şenol Güneş'ti. Soyunma odasında herkesin şahit olduğu konuşmalarda Şenol Güneş'in sözleri bittiğinde Oğuzhan Özyakup'un ifadeleri herkesi güldürdü. Çünkü Şenol Güneş, Oğuzhan'a muhteşem oynadığı Mersin maçını ve sonrasını hatırlattı, "Övgüleri abartma, ayakların yere bassın" türünden tavsiyelerde bulundu.

HAVAYA GİRMEYECEĞİM
Esprili cevapları ile tanınan Oğuzhan, "Tamam hocam şimdi ne diyeceğinizi biliyorum. Söz veriyorum yarın gazete okumayacağım ve defansa daha fazla yardım edeceğim" dedi. Oğuzhan bu sözlerden sonra bir süre daha hocası Şenol Güneş'in sözlerini dinledi, 'iyi geceler' diyerek kapattı. Şenol Güneş, Mersin maçında muhteşem oynayan Oğuzhan'ın basının övgülerine çok kapılıp bir sonraki hafta kötü oynadığını hatırlatarak şöyle demiş: Çok yeteneklisin ancak eksiklerin çok. Çalışarak bu eksiklerini gidermelisin. En büyük eksiğin de gibi defansa fazla yardım etmemen. Futbol bir takım oyunudur, bunu unutma.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN