Acımasız

Acımasız
Pazartesi 14.09.2015

İki golle Başakşehir'in fişini çeken Gomez, "Çok iyi oynadık. 7 ya da 8 bile atabilirdik. Rakibe daha acımasız davranmalıydık" dedi. Fiziksel açıdan süper durumda olduğunu söyleyen Alman golcü, “Çalışmalarımın karşılığını almaya başladım” diye konuştu

Mario Gomez, ligde oynadığı ilk üç maçta kendisinden beklentileri karşılayamamış, Beşiktaşlı taraftarların kafasında soru işaretleri oluşturmuştu. Ancak Alman golcü dün yaptığı patlamayla endişelerin yersiz olduğunu belgeledi. 15'te ve 62'de attığı birbirinden güzel iki golle Kara Kartal'ı Başakşehir karşısında uçurdu! İkisi karşı karşıya 4 de net fırsatı harcayan Gomez, "Daha acımasız olmalıydık" dedi.

SAVUNMA DA ÇALIŞMALIYIZ
Gomez, "Tabii ki çok mutluyum, çünkü oldukça zor bir maç kazandık. Ancak daha fazlısını atmalıydık. Çünkü 7-8 gol atacak kadar gol pozisyonu bulduk. Kale önünde daha acımasız davranmamız gerekiyordu. Oyunun savunma bölümünde de daha sıkı çalışmamız lazım" diye konuştu. Tecrübeli forvet, fizik olarak kendini çok iyi hissettiğini, çalışmalarının karşılığını yavaş yavaş almaya başladığını sözlerine ekledi.
Etiketler Beşiktaş, Mario Gomez
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN