Çok daha iyi olacağız

Çok daha iyi olacağız
Pazartesi 14.09.2015

Şenol Güneş: "Oyunu kontrol etme açısından sıkıntılarımız var. Kendimizi puan kaybetmeden geliştirirsek daha iyi bir takım oluruz"

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Başakşehir karşısında aldıkları galibiyetin ardından henüz daha tam anlamıyla iyi oynamadıklarını belirtti. Usta çalıştırıcı, "Rakibe az pozisyon verdik. Çok pozisyona girdik. Kazanmayı hak ettik. Oyunu kontrol etme açısından sıkıntılarımız var, henüz düşündüğümüz seviyede değiliz ama kazanmak güzel. 22 oyuncumuz var, tam hazır olmayanlar var, kenarda kalanlar var. Bu maçta oynamayanlar da oynamayı hak etti. Hepsi benim için iyi oyuncu. Puan kaybetmeden geliştirmeyi yaparsak daha iyi takım oluruz. Her maçta baktığınızda rakiplerden aşağı kalır bir takım değiliz" dedi.

Cenk en iyilerden biri
11 kişilik kadroda Quaresma'nın olmaması hakkında gelen soruya cevap veren Güneş, "18 kişilik kadro yapıyoruz. Oyunculardan hepsi değişerek oynayabilir. Mario iki maç önce oynamadığı için moralsiz olabilir, bu maçta Cenk de oynamadığı için moralsiz olabilir. Cenk Tosun bu takımın en iyi oyuncularından biri. Herkesin daha iyi olmasını bekliyorum" ifadelerini kullandı.

Pozisyon alacağız
Güneş: "Mario gelecek hafta oynamazsa alışacak, Ricardo da alışacak. Bunlara alıştırmazsak kulüp 11 oyuncuya para verirdi, yarı yolda kalırdı. Henüz defansta pozisyon alma olgunluğumuz da oluşmuş değil."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN