Arnavutluk'ta İskender keyfi

Arnavutluk'ta İskender keyfi
Cuma 18.09.2015
Beşiktaş, Avrupa'daki yüz akımız oldu. Galatasaray'ın Atletico Madrid'e, Fenerbahçe'nin ise Molde'ye yenilerek hayal kırıklığı yarattığı haftada siyah-beyazlı ekip, Skenderbeu'yu mağlup etti: 1-0. Teknik direktör Şenol Güneş'in Gökhan Töre ve Mario Gomez'i yedek başlattığı karşılaşmada siyah-beyazlılar, Arnavut takımını 90 dakika boyunca sahasına hapsetti ama bir türlü farkı getirecek golleri atamadı. Maçın tek golü 28. dakikada Jose Sosa'dan geldi.

Top süzülerek dışarı gitti
Cenk Tosun'un kafayla indirdiği topu ağlara yollayan başarılı futbolcu, H Grubu'nda yer alan Beşiktaş'a 3 puanı getirdi. Siyah-beyazlı ekibin ayarında olmayan ve savunma ağırlıklı bir futbol sergileyen Skenderbeu, buna karşılık 60. dakikada büyük tehlike yarattı. Olayinka'nın topuk vuruşunda kaleci Tolga'yı geçen top süzülerek direğin yanından dışarı gitti.

20 ŞUT 10 GOL POZiSYONU
Baştan sona üstün bir futbol sergileyen Beşiktaş, Skenderbeu karşısında 20 şut çekip 7 kez isabet sağlarken 10 net gol pozisyonuna girdi. Beşiktaş bu pozisyonların sadece 1'ini değerlendirdi ve galip geldi. Rakip takım Skenderbeu ise kaleyi sadece 1 kez buldu ve sadece 1 net fırsat yakaladı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN