Finale gitmeliyiz

Finale gitmeliyiz
Cumartesi 19.09.2015

Gökhan Töre, "Özellikle Avrupa'da geçen sene yaptıklarımızın üzerine çıkmalıyız. Bu yarı final mi, final mi olur; bilemem" dedi

Beşiktaş'ın genç yıldızı Gökhan Töre, UEFA Avrupa Ligi'ne galibiyetle başlamalarının büyük moral olduğunu, ancak henüz işin başında olduklarını ifade etti. Avrupa'ya iyi start vermek istediklerini ve bunu başardıklarını belirten Töre, "Geçen sene bu kupada iyi işler yaptık. Bu sene de aynı başarıyı değil, daha iyisini yapmamız gerekiyor. Geçen sene yaptıklarımızın üstüne çıkmalıyız, ileriye gitmek istiyoruz. Bunun adı çeyrek final olur, yarı final olur, final olur bilemem; ama daha ileri gitmeliyiz" ifadesini kullandı. Skenderbeu maçında 2. golü bulamayınca fakı kaçırdıklarını belirten Gökhan Töre, "Sonuçta önemli olan üç puanı aldık. Bu maçtaki hatalardan gereken dersi çıkarmalıyız" yorumunu yaptı.

"Yeterli değiliz"
Öte yandan Alman savunma oyuncusu Andreas Beck de, "İki farklı bulsaydık, rakip teslim olacaktı. Bunu yapamayınca biz sıkıntı yaşadık. Demek ki yeterli değiliz, daha çok çalışmamız gerekiyor" diye konuştu.

Fatih DOĞAN
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN