Değişmez olacaksınız

Değişmez olacaksınız
Pazartesi 21.09.2015

Oyunculardan altyapıya kadar herkesin yardımına koşan usta hoca, Oğuzhan ve Cenk Tosun'un daha da üzerine titriyor: Geleceğin Milli Takım'ı size göre kurulacak

Beşiktaş'ın tecrübeli hocası Şenol Güneş futbolcularına hem abi, hem baba, hem de öğretmenlik yapıyor. İlk başlarda futbolcular dertlerini veya özel hayatlarını Güneş'e açmaktan çekinirken şimdilerde işler çok daha farklı. Kız arkadaşıyla sorunu olan da Güneş'e geliyor, ailesinde sorunlar yaşayan da soluğu onun yanında alıyor. Hatta Şenol Güneş alt yapıda eğitimine devam etmek isteyen genç oyunculara kulüp tarafından yardım edilmesini istiyor.

Selçuk ve Burak'tan iyisiniz
Herke sin yardımına koşmaya çalışan Güneş, Cenk Tosun ve Oğuzhan'la ise özel olarak ilgileniyor. "İkiniz de Burak ve Selçuk'tan iyisiniz. Geleceğin Milli Takım'ı sizin üzerinize kurulacak" diyerek oyuncularını motive eden kurt hoca, Ersan Gülüm'ü ise Trabzonspor'da parlattığı Ogün'e benzetiyor. Güneş, "Zamanında Ogün de eleştirilirdi ama sonra yıllarca Türkiye'nin en iyisi oldu" diyerek Ersan'ı teşvik ediyor.

Gol konuşması yasak
Öte yandan Takım içinde 3 bininci golü kimin atacağı esprileri yapılırken bunlar Şenol Güneş'i kızdırdı. Usta hoca, oyuncularının bu konu üzerine sohbet etmelerini yasaklarken, "3 bininci golü kimin attığı değil 3 puanı kimin aldığı benim için önemli" konuşması yaptı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN