Web Sürümüne Geç

Derbide kırmızı alarm!

Derbide kırmızı alarm!
Salı 23.09.2015

Pazar günü oynanacak Beşiktaş-F.Bahçe derbisini Halis Özkahya yönetecek. En son 2 sezon önce 1-1 biten derbiyi yöneten Özkahya, Beşiktaş'a 2 kırmızı kart çıkarmıştı

Beşiktaş ile F.Bahçe'nin pazar günü saat 19.00'da Olimpiyat Stadı'nda oynayacağı derbi maçını Halis Özkahya yönetecek. Özkahya'nın yardımcılıklarını Baki Tuncay Akkın ve Hakan Yemişken yapacak. En son iki sezon önce Olimpiyat stadında 1-1 berabere biten Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinde düdük çalan Halis Özkahya, siyah beyazlılara 2 kırmızı kart çıkarmıştı.

Son 11 maçta, 8 kırmızı kart
Beşiktaş, Halis Özkahya'nın yönettiği son maçlarda yüzü gülmüyor. Son 5 maçta 2 galibiyet alabilen siyah-beyazlılar, Halis Özkahya'nın düdük çaldığı son 11 maçta ise tam 8 kez kırmızı kart gördü. Öte yandan yine Halis Özkahya'nın yönettiği Beşiktaş maçlarında şu ana kadar rakip takımlar sadece 1 kırmızı kart gördü.

F.Bahçe, Özkahya ile kaybetmedi
Halis Özkahya'nın bu zamana kadar yönettiği iki Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinde de sarı-lacivertliler mağlup olmadı. Fenerbahçe, tecrübeli hakem Halis Özkahya'nın düdük çaldığı son 11 karşılaşmada 2 kez (G.Saray ve G.Birliği) kaybetti, 8 maçını ise kazandı.

Atiba'yı da kızartmıştı
Beşiktaş'ta , derbi maça Halis Özkahya'nın atanmasının şoku yaşanırken, Atiba'ya 'ayağı çizgide' olduğu için gösterilen kırmızı kart halen unutulmadı. G.Saray derbisi öncesinde Torku Konyaspor'un kullanacağı penaltı vuruşu sırasında Atiba Hutchinson'un ayağı ceza sahası çizgisinde olması nedeniyle, ikinci sarı karttan kırmızı kart gösteren Özkahya, büyük tepki almıştı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN