Web Sürümüne Geç

Güneş'in derbi planı

Güneş'in derbi planı
Perşembe 24.09.2015 00:21

Şenol Güneş, Fenerbahçe’yi mağlup etmek için 4 ana unsur belirledi. Beşiktaş'ta bu maçın kilit ismi Oğuzhan olacak. Atiba ve Necip ikilisi bozulmayacak. Olcay ilk 11'de başlarken Quaresma kulübeye çekilecek. Gökhan Gomez'e çok yakın oynatılacak

1- OĞUZHAN ATİBA'YA YAKIN OYNAYACAK
Sakatlığı nedeniyle G.Birliği maçında forma giyemeyen Oğuzhan bu maçta ilk 11'e geri dönecek. Teknik Direktör Şenol Güneş'in çok şey beklediği genç oyuncu Atiba'ya yakın oynayacak. Böylece 4-1-4-1 sistemi bozulmayacak. Böylece F.Bahçe 2. ve 3. bölgede zorlanacak

2- ATİBA&NECİP'DEN VAZGEÇMEYECEK

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe derbisinde Atiba ve Necip ikilisinden vazgeçmeyi düşünmüyor. Bu iki oyuncu birlikte oynayarak Fenerbahçe'nin tehlikeli hamleleri karşısında rakibe ilk dur diyen kişiler olacak. Oğuzhan da bu ikiliye yardım edecek.

3- QUARESMA KULÜBEYE ÇEKİLECEK
Geldiğinden beri bir türlü eski performansını sergileyemeyen Quaresma derbi maçında kesin olarak kulübeye çekilecek. Bu oyuncunun yerine solda Olcay Şahan oynayacak. Quaresma maçın gidişatına göre 2. yarıda Kerim'le birlikte oyuna alınacak. Böylece rakibe bitirici darbe vurulacak.

4- GÖKHAN, GOMEZ'E YAKIN OYNAYACAK
Gökhan Töre, Fenerbahçe karşısında Mario Gomez'e en yakın oynayan isim olacak. Son haftalarda büyük bir yükseliş içinde olan Gökhan Töre Fenerbahçe savunmasını koşularıyla hırpalayacak. Maçın skoruna göre 2. yarıda Cenk Tosun'un da forma giyme ihtimalinin bulunduğu gelen bilgiler arasında.

TAKVİM
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN