Web Sürümüne Geç

Güneşli günler için kazanın

Güneşli günler için kazanın
Çarşamba 24.09.2015

Tecrübeli teknik adam oyuncularını, "Zirveye yerleşmek ve UEFA Avrupa Ligi maçı öncesi moral bulmak için kazanalım. Bu galibiyet bizi uçuracak" diye motive ediyor

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, pazar günü oynanacak F.Bahçe maçı öncesinde oyuncularını motive etmek için büyük çaba harcıyor. Futbolcularından G.Birliği beraberliğini unutmalarını ve sadece derbiye konsantre olmalarını isteyen tecrübeli çalıştırıcı, "Daha sezonun başındayız, her maçın telafisi olacaktır. Ancak derbi kazanmanın önemini, hepiniz benim kadar iyi biliyorsunuz. Her açıdan bizi çok farklı bir noktaya taşıyacaktır. F.Bahçe'yi yenerek zirveye yerleşmek ve UEFA Avrupa Ligi maçı öncesinde moral bulmak için kazanmalıyız. Bu galibiyet bizi uçuracak. Ben böyle düşünüyorum, sizlerin de böyle düşünmesini istiyorum" diye oyuncularını motive ediyor. Dün akşamki idman öncesinde konuşan Güneş, derbiyle ilgili olarak, "Bundan önce de derbiler oynandı. Kimi kaybedildi, kimi kazanıldı. Bundan sonra da öyle olacak. Tabii ki kazanmak isteriz. Ama önce dostluk ve kardeşliğin kazanacağı bir maç diliyorum. Seyircilerin keyif alacağı bir derbi olsun istiyorum" ifadesini kullandı. Şenol Güneş, Kurban Bayramı için de, "Bu bayramın barışı, sevgiyi ve hoşgörü getirmesini diliyorum. Savaşsız, paylaşımcı, huzurlu bir dünya istiyoruz. Bu bayram bütün dünyaya iletelim" mesajını verdi.

İdmanı durdurup uyardı
Basına açık gerçekleştirilen dünkü antrenman öncesi teknik direktör Şenol Güneş, futbolcularıyla saha ortasında kısa süreli bir toplantı yaparken, zaman zaman da idmanı durdurup oyuncularını uyardı. Isınma hareketleriyle başlayan derbi hazırlıkları, topla istasyon, dar alanda pas ve ardından şut çalışmaları ile tamamlandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN