Lige renk getirdik

Lige renk getirdik
Pazartesi 28.09.2015

Beşiktaş Teknik Direktörü, "Lideri devirip, lider olduk. Artık lider gibi yaşamamız gerek. Şerefli 2.'likler değil, şerefli 1.'likler istiyoruz" dedi

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, lideri yenerek lige renk getirdiklerini söyledi. Tecrübeli çalıştırıcı, "Tarihe baktığınızda iki takımın da başarılı maçları var. Bununla malesef birçok takımlara baskı yapılıyor. Bugün apayrı bir maç vardı. Karşımızda yepyeni bir Fenerbahçe vardı.

AKILLI OYNADIK
Lider bir takımdı. Biz de lideri yendik. 3 puan almak gerekirdi, aldık. Lige renk geldi" Akıllı oynadıklarını da belirten Güneş şöyle devam etti: "Oyuncularıma teşekkür ediyorum. Seyircilerimizin de tribünde bu güzelliklere katkısı vardı. Verdiğimiz pozisyonlar ise bize doğrusu yakışmadı."

ŞEREFLİ 2.'LİKLE İŞİMİZ YOK

Lider olduklarını kaydeden Şenol Güneş, "Baktığınızda bugüne kadar 5 puan kaybımız vardı. Bu maçta puan kaybetseydik dezavantaj olacaktı. Çok kolay puan kaybetmememiz lazım. Şerefli ikincilikle işimiz yok, biz şerefli birincilik istiyoruz. Futbol adına da birinci olmak istiyorsak her takımı ligde yenmemiz gerekiyor" diyerek sözlerini tamamladı. Güneş hafta içindeki açıklamaları nedeniyle Yıldırım'ı da tebrik etti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN