Taraftar göz kamaştırdı

Taraftar göz kamaştırdı
Pazartesi 28.09.2015

Tribünler boş kaldı ama taraftarın şovu takımı diriltti. 20 ile 24. dakikalar arasında, kalplerde kopan fırtına iki gol getirdi

Beşiktaş taraftarı dün yine farkını gösterdi. Tribünler dolmamıştı ama yapılan tezahüratlar tek kelimeyle müthişti. Atatürk Olimpiyat Stadı tribünlerinde büyük boşluklar gözlenirken, derbiyi 27 bin 356 siyah-beyazlı taraftar izledi. Taraftarlar, maç öncesi ve sırasında yaptıkları tezahüratlarla takımlarına büyük destek verdi. Fenerbahçe taraftarları ise sezon öncesi alınan karar gereği derbiyi tribünden izleyemedi. Siyah-beyazlı taraftarlar öylesine büyük bir coşkuyla takımlarını destekldi ki, maç öncesi zemine bakmak için sahaya çıkan tüm oyuncular zaman zaman durup tribünleri izlediler.

YER GÖK İNLEDİ
Beşiktaş maça tutuk başladı. Ancak taraftarın 20. dakikadan sonra gelen büyük desteği oyuncuları adeta kamçıladı. 20 ile 24. dakikalar arasında Kartal iki müthiş gol buldu. Bu sırada tribünlerde coşku patlaması yaşandı. İkinci yarıda gelen galibiyet golünde ise Olimpiyat Stadı'nda yer gök inledi. Böylece Beşiktaş taraftarı bir kez daha farkını ortaya koymuş oldu.

MEDYA ORDUSU...
Beşiktaş ile Fenerbahçe arasındaki derbiye gazeteciler büyük ilgi gösterdi. İki ekip arasındaki mücadelede 264 basın mensubunun Türkiye Spor Yazarları Derneği'ne (TSYD) akreditasyon yaptırdığı bildirildi. Mücadelede 171 muhabir ve yazar görev yaptı.

MAÇ ÖNCESİ ŞOV YAPTILAR
Beşiktaş taraftarı takımları ısınmak için sahaya çıktığında tezahüratlarla tribünlerde müthiş bir atmosfer oluşturdu. Tüm oyuncular tek tek tribüne çağrıldı. En büyük ilgiyi ise Mario Gomez gördü. Siyah-beyazlılar Alman yıldızdan karşılaşmada gol atmasını istediler.

Etiketler Beşiktaş, Fenerbahçe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN