Web Sürümüne Geç

Kutlamalar Arena'da!

Kutlamalar Arena'da!
Çarşamba 30.09.2015

Beşiktaş Başkanı Orman, F.Bahçe zaferinin ardından iddialı konuştu: Şampiyonluğu sezon sonu stadımız Vodafone Arena'da kutlayacağız

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, büyük müjdeyi F.Bahçe derbisi sonrasında verdi. Kazanılan maç sonrasında keyfi yerine gelen Başkan Orman, "Şampiyonluğu sezon sonunda kendi stadımızda kutlayacağız" diyerek Vodafone Arena'nın gelecek sezona kaldığı iddialarına da cevap vermiş oldu. Geçen seneki kadrolarını koruyup üzerine takviyelere yaparak sezona girdiklerini ve yeni transferlerinde kendilerine hızlı uyum gösterdiğini anlatan Fikret Orman, Şenol Güneş'e olan güvenini ise; "Oyuncu grubunu Şenol Güneş gibi önemli bir tecrübeye emanet ettik. Takımın performansı sezon boyu bu şekilde devam edecektir" sözleriyle açıkladı.

UYUMUN ZAFERİ

Başkan Orman, derbi zaferinin futbolcular ve teknik heyetin uyumu sayesinde geldiğini söyledi. Fikret Orman, "İki yıldır derbi kazanamamamıza rağmen, bu maçı kazanacağımıza olan inancım tamdı. Ligin en uyumlu takımıyız. Bu galibiyet futbolcular ve teknik kadronun uyumunun eseridir" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN