Web Sürümüne Geç

Mutlu değilim!

Mutlu değilim!
Çarşamba 01.10.2015

Portekizli yıldız, teknik direktör Şenol Güneş'in kararlarına saygı duyduğunu ama yedeklikten sıkıldığını söyledi. Q17 "Ben de sahada olmak istiyorum" dedi

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma, yedek kalmaktan dolayı mutsuz olduğunu ifade etti.
Portekizli yıldız, "Hiçbir oyuncu yedek kalmaktan dolayı mutlu olmaz, ben de değilim. Bu durumu yönetmek de çok kolay değildir. Teknik direktör bir karar verir ve siz de bu karara saygı duymak zorundasınızdır. Ben de bu karara uyuyorum" şeklinde konuştu. UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakipleri Sporting'i iyi tanıdığını ve zorlu bir rakip olduğunu ifade eden Quaresma, "Çok iyi oyuncular var, hepsi üst düzey. Çok iyi bir teknik direktörü var ve çok tecrübeli. Biz kazanırsak büyük bir avantaj sağlayacağız ama gerçekten çok zor bir maç olacak. Bizim bu grupta üç rakibimiz var ve biz iyi performansımızı grubun son maçına kadar sürdürmemiz gerekiyor. Büyük bir kulübümüz ve kulübün de bu doğrultuda beklentileri var. Başarılı olmak için çalışıyoruz ve rakiplerimizin tamamını ciddiye alıyoruz" dedi.

Sevince ortak oldum
Portekizli
oyuncu, sözlerini şöyle tamamladı: "Takım içerisinde çok iyi bir atmosfer var ve bu atmosfer de dışarıya yansıyor. Fenerbahçe maçında da takım arkadaşlarım bunu gösterdi ve sahaya yansıttı, beni de bu sevince ortak ettiler, bundan da büyük bir mutluk duydum."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN