Web Sürümüne Geç

İkinci yarı kazanabilirdik

İkinci yarı kazanabilirdik
Cuma 02.10.2015

Siyah-beyazlı teknik adam, güçlü bir rakibe karşı oynadıklarını ifade ederek, "İlk yarı kaybedebilirdik, ikinci yarı kazanabilirdik. Hakemin tarzı bizim oyuncuların alışık olmadığı bir tarz. Derslik bir maç oldu" dedi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, "İlk yarı kaybedebilirdik, ikinci yarı kazanabilirdik. Futbol böyle bir oyun" dedi. Tecrübeli çalıştırıcı, "Gol yemeyi beklemiyordum. Hücumda etkili olamadık, savunmada da iyi değildik. Hep geç hamleler yaparak, rakibin oynamasına yardımcı olduk. Bir de hakemin oyun yönetim tarzı bizim oyuncuların alışık olmadığı tarz. Rakibin sert müdahalelerinde bizim oyuncular oyunu bıraktı ve sinirlendi. Kazansak daha iyi durumda olacaktık. Derslik bir maç oldu. Yarış sürüyor" dedi.

MOSKOVA MAÇLARI DENGELERİ DEĞİŞTİRİR

Güçlü bir rakiple oynadıklarını kaydeden Güneş, şöyle devam etti: "Aynı zamanda topu iyi kullanan bir takım. Maça bakarak, ilk yarıda herkes kötü, ikinci yarıda herkes iyi denebilecek durumdaydı. Birbirini tamamladı bunlar. Oğuzhan iyi oynadı evet ama Necip de kötü oynamadı. Hücum yaparak etkili olmaya çalışalım dedik." Lokomotif, Sporting ve kendilerinin yarışta kafa kafaya gittiklerini vurgulayan Güneş, "Moskova ile oynayacağımız iki maç dengeleri değiştirebilir" yorumunu yaptı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN