Web Sürümüne Geç

Genç yıldız Töre'ye İngiliz kancası

Genç yıldız Töre'ye İngiliz kancası
Cuma 03.10.2015

Gökhan Töre'yi Lizbon maçında izleyen İngiliz yetkililerin dışında, Atletico Madrid ve Valencia da genç yıldızı takibe aldı. Beşiktaş yönetimi Töre'yi vermemekte ısrarcı

Beşiktaş'ın genç yıldızı Gökhan Töre, her geçen gün değerine değer katmaya devam ediyor.. Süper Lig'deki başarılı performansını Avrupa kupalarında da sergilemeye devam eden Töre, bir çok büyük kulübün transfer listesinin ilk sıralarında yer alıyor. Önceki gün oynanan Sporting Lizbon maçında ortaya koyduğu futbol Gökhan Töre'yi bir kez daha Avrupa'nın önemli kulüplerinin gündemine getirdi. Özellikle La Liga'dan Valencia'nın, Premier Lig'den Aston Villa'nın scoutlarının izlemeye geldikleri Sporting Lizbon'un yıldızı Gelson'dan çok daha fazla Beşiktaşlı Gökhan Töre'yi beğendikleri öğrenildi.

Avrupa pazarı yükseliyor
TÖRE'YI takibe alan kulüpler bunlarla sınırlı değil... Valencia, Aston Villa dışında Atletico Madrid ve son olarak Arsenal de genç yıldızı yakından istiyor. Önceki gün Olimpiyat Stadı'ndaki misafirler arasında Arsenal'in scoutlarının da Gökhan Töre için tribünde oldukları belirtildi. Beşiktaşlı yetkililer, "Gökhan geçen seneden bu yana 6-7 kulübün markajında. Resmen isteyenler de oldu, satmadık. Arsenal de geçen seneki maçlardan bu yana Töre'yi yakın izlemeye aldı. Giderek Avrupa'daki pazarı yükseliyor. Ama onu bırakmayı kesinlikle düşünmüyoruz" ifadesi kullanıldı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN