Web Sürümüne Geç

Güneş'ten agresif uyarı!

Güneş'ten agresif uyarı!
Cuma 03.10.2015

Tecrübeli hoca, Sporting maçının devre arasında oyuncularını, "Beşiktaş gibi oynayın, agresif olun ve maçı çevirin" sözleriyle motive etti

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in, Sporting Lizbon maçının devre arasında sadece Necip'in yerine Oğuzhan değişikliğini yapmadığı, takıma ciddi uyarılarda bulunduğu ve takımın kendine geldiği öğrenildi. Güneş'in devre arasında "Beyler bu futbol size yakışıyor mu? Terinin son damlasına kadar mücadele nerede? Çıkın ve kim olduğunu rakibe gösterin. Bu oyun bizi bir yere götürmez. Rakip çok rahat oynuyor, adeta ellerini kollarını sallayarak pozisyona giriyorlar. Daha agresif olmalıyız ayrıca topun kontrolünü almalıyız. Defansta daha çok desteğe ve yardımlaşmaya ihtiyaç var. Beşiktaş gibi oynayın, kendiniz gibi oynayın. Bu maçı çevirelim" dediği öğrenildi. Güneş, maç sonunda ise "6 puan olsa daha iyi olurdu ama 2 maçta 4 puan hiç fena değil" değerlendirmesini yaptı.

JESUS'TAN ÖZEL TEBRiK GELDİ
Sportıng Lizbon Teknik Direktörü Jorge Jesus'tan, Şenol Güneş'e özel tebrik geldi. Portekizli teknik adam karşılaşma sonunda Güneş'i tercümanı aracılığıyla "Ilk yarı bittiğinde oyuncularıma bu maçı kazandık demiştim. Ama sizi unutmuşum! İkinci yarı yaptığınız hamleler bizi durdurdu, kutlarım" diyerek tebrik etti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN