Web Sürümüne Geç

İsyankar Gomez

İsyankar Gomez
Cuma 03.10.2015

Beşiktaş'ın Alman yıldızı Mario Gomez, "İsyankar bir çocuktum büyüdükçe barışçıl bir insan oldum. Ailede herkes Real Madrid'i tutarken ben Barcelona'yı seçtim" diye konuştu

Beşiktaş'ın golcü oyuncusu Mario Gomez, küçükken isyankar bir çocuk olduğunu ama büyüdükçe barışçıl bir insana dönüştüğünü itiraf etti. Beşiktaş Dergisi'ne konuşan Gomez, "Eskiden isyankar bir çocuktum, tabii ki büyüyünce daha barışçıl bir insan oldum. Aile içinde de hep aykırı biriydim. Mesela ben Barcelona'nın gerçekten büyük bir hayranıyım. Ailem ise silme Real Madrid'li!" diye konuştu. "Eğer yolunda gitmeyen bir şey varsa bunun bir sebebi olmalıdır ve bunu çözmek isterim. Melankoliye kapılmak yerine olayları rayına oturtmak lazım" diyen Gomez şöyle devam etti:

Açık futbol oynamak gerekli
Spor
yazarları, antrenörler, taktisyenler hep şuna benzer laflar ederler; 'Hücum etmek maç kazandırır, savunma yapmak ise şampiyonluk kazandırır'. Ben buna şiddetle karşı çıkıyorum. Çünkü futbolseverler stadyuma her zaman gol görmek için gelirler. Tabii ki sahada yer alan yüksek kaliteli futbolcularla açık bir oyun, hem oynayana hem seyirciye daha fazla haz verecektir."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN