Web Sürümüne Geç

'Daha çok gol atmalıydık'

'Daha çok gol atmalıydık'
Pazar 04.10.2015 19:34

Eskişehirspor galibiyeti sonrası konuşan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, “Maçın sonlarına doğru fizik olarak düştük. Oyundan koptuk ve pozisyonları bitiremedik. Daha çok gol atmalıydık” dedi

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş de futbolcularının kazanmak için oynayıp galibiyeti hak etiklerini söyledi. Güneş şöyle konuştu:

"Öncelikle güzel bir havada oynandı. Güzel bir zeminde oynandı. Tabi çok da iyi bir taraftar vardı. Eskişehir futbol kenti zaten. Müsabaka olarak onların da bizim de üç puana ihtiyacımız vardı. Onların da hem moral açısından bir çıkış maçı olabilirdi. Maçın tamamına baktığımızda oyun üstünlüğü, pozisyon üstünlüğü ve skor üstünlüğü bizden yanaydı. Oyunun ilk bölümlerinde iyi, belli bölümlerinde gidiş gelişlerde kopmalar oldu, o eksikliğimizdi. İkinci yarı başında bunu iyice kontrol ettik, ikinci golü de bulduk. Ama son bölümde belki, üçüncü maçımız oldu bir hafta içerisinde onunda etkisiyle biraz da skorun etkisiyle hücuma hamle yaparken dönüşte de rakibi oyuna ortak etik. Bir gol buldu. Bir şans daha buldu. Ama biz daha fazla pozisyon bulmamıza rağmen golleri bulamadık. O eksikliğin dışında genelde oyunculara teşekkür ediyorum. Kazanmak için oynadılar. Hak ettikleri 3 puanı aldılar."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN