Web Sürümüne Geç

Töre'yi gördü büyülendi

Töre'yi gördü büyülendi
Cumartesi 04.10.2015

Portekiz'de cevher avcısı olarak bilinen, Luis Figo ve Cristiano Ronaldo gibi yıldızları Avrupa futboluna kazandıran Pereira, S. Lizbon maçında çıplak gözle izlediği Gökhan Töre'ye hayran kaldı

Beşiktaş'ın genç yıldızı Gökhan Töre, performansıyla Avrupa Devleri'ni peşinden koşturmaya devam ederken; genç oyuncuyu takibe alan son isim ise dünyaca ünlü yıldızları keşfeden Portekizli cevher avcısı Aurelio Pereira oldu. Luis Figo ve Cristiano Ronaldo gibi yıldızları en dipten alarak zirveye kadar çıkaran Sporting'in tüm altyapılarının sorumlusu Pereira, hafta içinde çıplak gözle izlediği Gökhan Töre'ye hayran kaldı. Beşiktaş'ın, Sporting'le oynadığı maçı değerlendiren Aurelio Pereira, Sporting'in galibiyeti kaçıran taraf olduğunu ifade ederken; Olimpiyat Stadı'ndaki karşılaşmada en fazla dikkatini çeken ismin ise Beşiktaş'ın 7 numarası (Töre) olduğunu söyledi.

Taliplisi her gün daha da artacak
Kendisine saha içerisinde verilen özgürlük nedeniyle Töre'nin bunu çok iyi kullandığını anlatan Pereira, bu oyuncuyu yakından takip edilmesi gereken bir oyuncu olduğunu altını çizdi. Gökhan Töre'nin sadece kendisi tarafından değil, İngiliz ve İspanyol kulüpleri tarafından da izlendiğini ve beğenildiğini itiraf eden Portekizli socut, "Beşiktaş bu oyuncuyu satmak isterse taliplisi çok olacaktır. 4 senelik sözleşmesi olduğunu öğrendim, ama yine de cazip teklifler alacağına eminim" ifadesini kullandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN