Web Sürümüne Geç

Aralık'ta lider Mayıs'ta şampiyonuz

Aralık'ta lider Mayıs'ta şampiyonuz
Çarşamba 08.10.2015

Çok iyi bir kadroya sahip olduklarını belirten Orman, "Ligde olmamız gereken yerdeyiz. Yapacağımız tek iş, devreye lider girip, Vodafone Arena'da bu işi taçlandırmak" dedi

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Süper Lig'de lider durumda bulunan siyah-beyazlı futbol takımının çok iyi bir kadroya sahip olduğunu belirterek, "Ligde olmamız gereken yerdeyiz. Şu dakikadan sonra yapacağımız tek iş, devreye lider olarak girip, Vodafone Arena'da bu işi taçlandırmak" dedi. Süper Lig'de olmaları gereken yerde bulunduklarını söyleyen ve önemli oyunculardan kurulu, çok iyi bir kadroya sahip olduklarını vurgulayan Orman, bu kadroyu uzun çalışmalar sonunda oluşturduklarını ifade etti.

Ocak ayında 1-2 transfer yapacağız
Başkan Orman şöyle devam etti: "Şu an tek konsantrasyonumuz, devre arasını lider bitirmek. Devre arasında 1-2 bölgeye takviye yapacağız. Aradan sonra da kendi stadımıza en kısa sürede dönmeyi hedefliyoruz. Bu sene Beşiktaş'ın, herkesin beklediği şekilde şampiyon olmasını bekliyoruz. Bütün çalışmalarımız ve konsantrasyonumuz bu yönde." Fikret Orman, hiçbir futbolcuyu kadrodan göndermek gibi bir niyetlerinin bulunmadığını ifade ederek, devre arasında sadece takviye olacağının altını çizdi.

Deniz Çoban'a üzüldüm

Beşiktaş Başkanı Orman, hakemliği bırakan Deniz Çoban'la ilgili düşüncelerinin sorulması üzerine de şu açıklamayı yaptı: "Çok üzüldüm. Hata yaptı ve hatasından sonra da hakemliği bıraktığını açıkladı. Düzgün, dürüst bir kardeşimiz. Kendi kararı. Hakemlerle alakalı yorum yapmak istemiyorum. Allah, ona yeni hayatında başarılar nasip etsin."

Çatıyı kapatalım geri sayım başlar

Başkan Fikret Orman, Vodafone Arena'nın inşaatıyla ilgili de çarpıcı açıklamalarda bulundu. Orman, "Bu normal bir çatı değil. Halatlarla, gerdirme sistemiyle yapıldığı için çok zor bir çatı. Bu kadar zor olduğunu tahmin etmiyordum. Önümüzdeki hafta başı gibi yavaş yavaş çatı yerine gelmeye başlar. Çatı yukarıya çıktıktan sonra biraz daha işimiz var. Ondan sonra zemine ve koltukların montajına başlayacağız. Çatıyı kaldırdıktan sonra yokuş aşağı ineceğiz" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN