Web Sürümüne Geç

Güneş'le saldırıyoruz

Güneş'le saldırıyoruz
Cuma 10.10.2015

Beşiktaş'ın Kanadalı yıldızı, "Slaven Bilic'le kontrollü bir oyun oynuyorduk. Şenol Güneş hoca ise bizim doğrudan hücum etmemizi istiyor" diye konuştu

Siyah-beyazlıların orta sahadaki dinamosu Atiba Hutchinson, Beşiktaş'ın son durumuyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. İlk olarak Slaven Bilic ile Şenol Güneş arasındaki farkı anlatan Kanadalı futbolcu, "Bilic'in de, Güneş'in de takımımıza çok büyük katkıları var. Slaven bize daha yakın davranan, zaman zaman şakalaşabileceğiniz biri. Şenol Hoca daha farklı. Ayrıntılara önem veriyor ve bir öğretmen gibi. Şenol Hoca bizden doğrudan hücum etmemizi istiyor. Bilic döneminde daha kontrollü ve pas yapan bir takımdık. İkisi de çok değerli teknik direktörler ve bize konuştu.

Tek sorun devamsızlık
F.Bahçe ve G.Saray ile şampiyonluk yarışını değerlendiren Beşiktaşlı futbolcu şu ifadeleri kullandı: "F.Bahçe birçok transfer yaptı, tecrübeli oyuncuları var. Henüz uyum sağlayamadılar. G.Saray iskeletini koruyor. İki takımın şampiyonluk Son 2 sezonda iyi seriler yakaladık iyi işler yaptık ama devamlılık gösteremedik. Bu sezon o olgunluğu gösterirsek çok büyük bir şansımız olacak."

Kulübeye geçerim
Sezona iyi bir başlangıç yaptıklarını söyleyen Atiba, "Teknik direktörümüzle uyum yakaladık. Sezonun ilerleyen döneminde bu yorgunluğu kaldırmakta zorlanırsam teknik direktörümüzle konuşurum ve yedek kulübesine geçerim" dedi.

Daha da güçleneceğiz
Kanadalı yıldız, orta sahada sakatlıkları bulunan Tolgay Arslan ve Veli Kavlak hakkında da, "Dönüşleri çok önemli. Onlarla birlikte daha da güçleneceğiz. O günlere kadar iyi yolda gidersek, daha etkili bir hale geliriz" yorumunu yaptı.
Etiketler Beşiktaş, Atiba
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN