Web Sürümüne Geç

Arena'da yeniden doğacağız

Arena'da yeniden doğacağız
Çarşamba 15.10.2015

Ahmet Kavalcı, "Şenol hocamızla istediğimiz ivmeyi yakaladık. Şu anda göçebe hayatı yaşıyoruz. Vodafone Arena'nın bitmesiyle önümüzde kimse duramaz" dedi

Beşiktaş yönetimi Süper Lig'de takımı liderlik koltuğunda oturtmayı başaran teknik direktör Şenol Güneş ve ekibine sonuna kadar inanıyor. Beşiktaşlı oyuncuların formlarının iyi düzeyde olduğunu ve bunun da devam etmesi gerektiğini belirten yönetici Ahmet Kavalcı; "Beşiktaş, teknik direktör Şenol Güneş ile birlikte iyi bir ivme yakaladı. Takımımızın genel durumu da şu an çok iyi. Futbolcularımızın form grafikleri de üst seviyede. İnşallah bu durum sezon sonuna kadar bu şekilde devam eder" dedi. Şenol Güneş'in takıma katkısının önemli olduğunu ama yapımı devam eden Vodafone Arena tamamlandıktan sonra taraftarlara ve takıma büyük katkı sağlayacağını ifade eden Kavalcı şöyle devam etti: "Vodafone Arena, Beşiktaş'ın mabedi. Şu anda göçebe hayatı yaşıyoruz ama Arena yapıldığı zaman orası kendi evimiz olacak. Yeni stat, siyah-beyazlı taraftarlara, Beşiktaş Takımı'na yüzde yüz katkı sağlayacaktır."

Sakatlık korkusu
Tecrübe li
yönetici, sakatlıkları bulunan Tolgay Arslan ve Veli Kavlak gibi önemli oyuncuların da takıma katılmasıyla birlikte daha da güçleneceklerini belirterek, "Sakatsız ve taraftar destekli Beşiktaş'ın önünde kimse duramaz" ifadesi kullandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN