Web Sürümüne Geç

Yolumuza devam ediyoruz

Yolumuza devam ediyoruz
Pazartesi 19.10.2015

Şenol Güneş: "İlk 15 dakika etkisizdik. Rakip güçlü bir takım. 2. yarıda tüm kontrolü elimize aldık. Kazanmak önemliydi. Oyuncularımdan memnunum..."

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Çaykur Rizespor'un ligin en güçlü takımlarından biri olduğunu belirterek, "Fizik güce dayalı tempolu bir maç oldu. Biz dengeli bir oyun sergiledik. İlk yarıda rakip yarı alana kadar iyi gittik ama defansın kilidini açamadık. İkinci yarıda daha çok risk almamız gerektiğini biliyorduk. Tam bu noktada Quaresma bize büyük katkı verdi" dedi. Güneş ikinci yarıdaki oyundan memnun olduğunu da ifade ederek, "Golden sonra farka gidebilirdik. Ancak lig gittikçe zorlaşıyor. En önemlisi üç puanı almaktı. Lig lideriyiz ve bunu devam ettirmek istiyoruz" dedi

İkinci yarıda daha iyi oynadık
Güneş, maçın ikinci yarısına bambaşka bir havayla çıktıklarını belirterek şunları söyledi: "Bu devrede kontrolü elimize almamız gerektiğini biliyorduk ve öyle oldu. Çıkan ve giren oyuncularımdan memnunum. hepsi görevlerini yaptı. Ancak bazen hamle yapmanız gerekebilir. Bunu yaptık ve golü bulduk. Rakibimiz çok faul yaptı. Bu bizi zaman zaman bozdu. Rizespor akıllı bir ekip. Buna rağmen kazanmayı bildik. Üç puan oldukça önemli. Yolumuza devam ediyoruz. Lideriz ve bunu sürdürmek önemli." Şenol Güneş galibiyet golünü atan Quaresma'nın görevini yaptığını da açıklayarak, "Rizespor önünde çok çalıştı. Doğru yerlerde oldu. Bugün yedek yarın ilk 11'de olabilir. Bu herkes için geçerli. her geçen gün çok daha iyi olacaktır" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN