Web Sürümüne Geç

Süper Kupa'yı zevkle oynarız

Süper Kupa'yı zevkle oynarız
Pazartesi 20.10.2015

"Mahkeme Beşiktaş'ın suçsuz olduğuna karar verdi. F.Bahçe ile Süper Kupa oynamak zevk" "Bu davada bizi kenar süsü yaptılar. Ben en baştan arkadaşlarımın suçsuzluğuna inandım

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, TOÇEV'le ortak yürüttükleri projede 1903 çocuğa okuma imkanı sundukları organizasyonda konuştu. Orman kısa süre önce 'şike davasında' çıkan beraat kararını değerlendirdi. Orman "Mahkeme Beşiktaş'ın suçsuz olduğuna karar verdi. İlk günden beri ifade ediyorum, kulübümüzü temsil eden arkadaşların suçlu olduğuna hiçbir zaman inanmadık. Bu üzerimize kalan bir şeydi, kenar süsü olarak devam etmekten kurtulmuş olduk" dedi.

'Niye oynamayalım ki'
FİKRET Orman, Fenerbahçe ile 2011-12'deki Süper Kupa finali hakkında da konuştu. Orman "Yargıtay'dan onama çıkarsa ona göre hareket edeceğiz. Niye oynamak istemeyelim, zevkle. F.Bahçe ile oynamaktan büyük keyif alırız" ifadesini kullandı.
Fikret Orman, mahkemenin kendilerine tazminat davası hakkı tanıdığını hatırlattı. UEFA'ya tazminat davası açılıp açılmayacağı yönündeki soruya siyah-beyazlıların başkanı şu yanıtı verdi: "Devletin kuralları ile UEFA ve FIFA'nın kuralları ayrı. Türk mahkemelerine göre karar vermediler. Kendi yargıçları, hür iradeleri ile karar veriyorlar. Zaten 'sıfır tolerans' dedikleri bir şey var" Orman'ın bu sözleri Kartal'ın dava açmayacağı şeklinde yorumlandı.

Güneş'i duymadı!
Orman'a Şenol Güneş'in "Hukuk adamına göre değişiyorsa orada zaten adalet yoktur. Hukuken aklandılar ama vicdanen kanıtı yok" sözleri soruldu. Kartal'ın başkanı polemik olmaması için bu soruyu cevaplamadı.

ÇATIMIZ 10 GÜNE TAKILIR

BAŞKAN Fikret Orman, TOÇEV, yapımı süren Vodafone Arena Stadı hakkındaki son bilgileri de paylaştı. İnşaatı tamamlandığında Beşiktaş'ın bu stattan müthiş bir gelir elde edeceğini ve Arena'nın rakipler için dünyanın en zor deplasmanı olacağını belirten Fikret Orman şunları söyledi: "Çok zor bir yerde inşaat yapıyoruz. Şehrin kalabalık merkezlerinden biri. Ama artık çok ilerledik. Çatının takılması aşamasına geldik. Bu oldukça zor bir işlem. Daha önce bir sıkıntı yaşadığımız için acele etmiyoruz. Öncelik insan sağlığı. Çatımız yavaş yavaş yükseliyor. Statla alakalı artık tarih vermek istemiyorum ama çatının 10 gün içinde yerine takılacağını düşünüyorum"
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN