Web Sürümüne Geç

  1 puana sevinemedik

  1 puana sevinemedik
  23 Ekim 2015, Cuma

  Tecrübeli çalıştırıcı, "Liderle oynadık. Son bölümde daha üretken olmamız gerekirdi. Sahamızda kazanırsak gruptan çıkarız" dedi

  Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, bir puana sevinemediklerini söyledi. Siyahbeyazlı çalıştırıcı, "Liderle oynadık. İki takım da denk bir oyun anlayışı ile mücadele etmeye çalıştı. Biz bir üst kademe daha yukarıda oynayabilirdik, bir eksiğimiz o oldu. Bir puana sevinemedik, çünkü son bölümde iki puan daha alma şansımız vardı" dedi.

  Panikleyince yedik
  İkinci yarıda panikledikleri anda Moskova'nın golü bulduğunu belirten Güneş, "Daha etkili olmamız gerekiyordu. Gol pozisyonu daha fazla üretmemiz gerekirdi, yapamadık. Kendi sahamızda kazanırsak, gruptan çıkarız. Onlar da kazansa avantaj yakalardı. Sporting Lizbon da iyi bir takım" yorumunu yaptı.

  Cenk girince gol atıyoruz
  Cenk Tosun oyuna girdiğinde hep gol attıklarını da belirten Güneş, şöyle konuştu: "Onu da kırmak istemedim. Dışarıda kalırsa, iç dünyasında sıkıntılar yaşayabiliyor. Sahada da yaşayabiliyor. 20 kişilik bir kadromuz var. Psikolojik olarak, fizik, taktik olarak hazır olan oyuncuları oynatıyorum. Yorgun olan, sıkıntısı olan varsa oynatmayacağım."
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN