Web Sürümüne Geç

Nevzat Demir yenilendi

Nevzat Demir yenilendi
Cumartesi 24.10.2015 17:44

BEŞİKTAŞ yönetimi 5 milyon TL harcayarak 5 ayda yenilediği Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nin tanıtımını gerçekleştirdi.

Tanıtım toplantısına Başkan Fikret Orman'ın yanı sıra, İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Albayrak ve Teknik Direktör Şenol Güneş katıldı.Tesisleşme çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Fikret Orman şunları söyledi

BEŞİKTAŞ İÇİN KÜÇÜK AMA YÖNETİM AÇISINDAN BÜYÜK BİR İŞ YAPTIK
Beşiktaş için küçük ama yönetimimiz açısından büyük bir işi tanıtmak için buradayız. Onursal Başkanımız Süleyman Seba'nın döneminde yapılan tesisimiz uzun zamandır bir yatırım ihtiyacı hissediyordu. Değerli hocamızın da bize katılmasıyla onun da fikirlerini alarak buranın daha yaşanabilir bir tesis olmasına gayret ettik. Vodafone Arena'nın zemini hibrit olcak. Bununla aynı antrenman koşulları olması için Ümraniye'nin zeminini de hibrit yaptık. 2,5-3 metre kadar kazdık zemini ve yeniden yaptık sahayı. 10 güne kadar antrenman yapılacak duruma gelecek. Tesislerimizin her yerini yeniledik. Klimalarından tutun da odalardan mobilyalara kadar yeniledik. Yemekhanesinden ofislerine kadar. 5 milyon TL'nin üzerinde bir yatırım yaptık. Önümüzdeki yıl da bazı yatırımlar yapacağız. Önümüzdeki yaz da 3 milyon TL kadar bir yatırım yapacağız. Burada emeği geçen ekibimize çok teşekkür ederim. Vodafone Arena'da sona yaklaştık. Diğer noktalara yatırım yapma imkanımız oldu. Hepsine bir anda yetişmek çok zor oluyor. Tesisleşme yatırımları Fulya'da da devam ediyor. Hakkı Yeten Tesisleri'nin sahaları ve tribünleri yenileniyor. Tribünlerin üstünü aileler rahat maç izleme imkanı bulsun diye kapatıyoruz. Her konuda çalışıyoruz. Bu çalışmaların ana sebebi, taraftarlarımızı mutlu etmek ve takımı şampiyon yapmak. Beşiktaş iki senedir evsiz oynuyor. Takımımız kampını otelde yapıyor. Bunlar zor işler. Statsız şampiyonluğa koşmak kolay değil.Gündemdeki konulara ilişkin açıklamalarda da bulunan Başkan Fikret Orman şu ifadeleri kullandı

GEÇEN SEZON TARAFTAR OLAYLARI YÜZÜNDEN ÇOK CEZA ALDIK
Taraftarlarımız bizden çok büyük şeyler bekliyor ama kendileri maalesef çaba göstermiyor. Ç. Rizespor maçında 5 bin kişiye oynadık, L. Moskova maçını deplasmanda 4 bin kişiye oynadık. UEFA'dan meşale yakıldığı için ceza alıyoruz. Geçen sene taraftar olaylarından dolayı en çok ceza alan kulüplerdeniz.

Tesisleri camia olarak yapıyoruz. Bunlara sahip çıkılması lazım. Nevzat Demir 2.5 milyon dolar harcadı bu tesis için. Onun ismini bu tesisten kaldırmayı düşünmüyoruz. Başına isim almayı da düşünmedik. Önceliğimiz voleybolda sponsor bulmak.


TÜM SPORSEVERLER BEŞİKTAŞ'I İZLEMEKTEN KEYİF ALIYOR
İyi bir kadromuz var. Karakterli oyunculardan oluşan bir takımız. Tüm sporseverler Beşiktaş'ı izlemekten keyif alıyor. Avrupa'da yolumuza namağlup devam ediyoruz. Doğru yolda gittiğimizi düşünüyoruz. Yalan haberlere karşıyız. Farklı bir algı yaratılmak istenmesine karşıyız. Biz işimizi yaparken olayı belli bir noktaya getirene kadar sizlerden saklamakla görevliyiz. Transferler kamuoyundan gizli yapılır. Çok önemli yıldızlarımız var. Bir süre sonra oyuncularımız yüksek ücretlerle Avrupa'nın çeşitli takımlarına transfer olacaklardır.

ŞENOL GÜNEŞ BU HİZMETLER ZOR ŞARTLAR ALTINDA GERÇEKLEŞİYOR
Tesis yatırımlarının bir ihtiyaç olduğunu dile getiren Teknik Direktör Şenol Güneş ise Beşiktaş, feda yıllarında yatırımlar yapıyor, yenileniyor ve yarışıyor. Bunlar kolay şeyler değil. Bu hizmetler zor şartlar altında gerçekleştiriliyor dedi.

Konuşmaların ardından Başkan Fikret Orman, İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Albayrak ve Teknik Direktör Şenol Güneş, basın mensuplarıyla birlikte yenilenen tesisleri gezdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN