Web Sürümüne Geç

Güneş içimizi ısıttı

Güneş içimizi ısıttı
Çarşamba 29.10.2015

Metin Albayrak, "Taraflı tarafsız herkesin takdirini kazandık. Bu ortamın oluşmasını sağlayan kişi elbette hocamız Şenol Güneş" dedi

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, siyah-beyazlılar için yapılan iddialı açıklamaların kendilerini asla şımartmayacağını belirtirken, Şenol Güneş'e de övgüler yağdırdı. Taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanmış durumda olduklarını ifade eden Albayrak, "Futbol takımımızda şu anda hem arkadaşlık, hem karakter olarak üst seviyede. Üç yılda takımı bu noktaya getirdik. Bunda en büyük pay tabii ki şu anki teknik direktörümüz Şenol Güneş'e ait. Hocamız rotasyon yaptığında sahaya çıkan her oyuncu sanki haftalardır oynuyormuş gibi hazır bir durumda oynuyor. Oynamayan oyuncular sıranın kendilerine geleceğini biliyor ve küsmüyor. İşte bu ortamın oluşmasını sağlayan kişi tabii ki hocamız Şenol Güneş" diye konuştu.

ŞU AN SADECE LİDERİZ
ALBAYRAK, havalanmamaları gerektiğine dikkat çekerek, "Biz bu fotoğrafı geçen sene gördük. Yendiğimiz maçların keyfini elbette çıkaracağız ama abartmayacağız. Galibiyetler güzel, takımın öz güveninin her geçen gün yukarı çekiyor ama tedbiri elden bırakmamalıyız yani havalanmamak lazım. Unutmayalım sadece lideriz şampiyon değiliz ama olmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

ŞAMPİYON DİYORSAK BÜYÜK HATA YAPIYORUZ
Beşiktaşlı yönetici Metin Albayrak, 34'üncü hafta sonunda zirvede olmadıktan sonra sezon içindeki liderliklerin bir anlam taşımadığını ifade etti. Albayrak, "4 puanlık fark tabii ki küçümsenecek bir şey değil ama şampiyon ilan edilmek doğru değil. Artık daha tecrübeliyiz. İki maç kaybedersiniz, bir bakarsınız alttasınız. O yüzden bu performansı sezonun tamamına yaymak önemli. 9'uncu haftadan 'biz şampiyonuz' diye konuşmak ve düşünmek, hataların en büyüğü olur" yorumunu yaptı.
Etiketler Futbol, Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN