Web Sürümüne Geç

Donk, topa plonjon yaptı

Donk, topa plonjon yaptı
Cumartesi 31.10.2015

"Penaltıda top rakibin eline dokundu mu dokunmadı mı bilmiyorum ama topa plonjon yaptı. Rakibin çok faul yapmasına rağmen 3 gol attık"

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş kritik puanlar yitirdiklerini belirtti. Tecrübeli çalıştırıcı maçın 'kader pozisyonu' olan penaltı hakkında şunları söyledi: "Penaltıda top rakibin eline dokundu mu dokunmadı mı bilmiyorum. Donk plonjon yapmaya çalıştı topun üzerine" GÜNEŞ, Kasımpaşa'ya 3 gol atmalarının önemli olduğunu belirtirken rakibin çok sert oynadığının altını çizdi. Deneyimli hoca "Kasımpaşa oyun disiplinine bağlı, sert ve agresif bir futbol sergiledi. Sık sık faul yaptı. Oyun sürekli kesilince biz de ritmimizi bulamadık. Buna rağmen 3 gol atmayı başardık. Onlar için başarılı sonuç" ifadelerini kullandı.

KÖTÜ GOL YEDİK
Güneş, yaptıkları hamlelerin karşılığını alamadan gol yemelerine üzüldüğünü belirtti. Başarılı hoca "3-2'den sonra yesek üzülmezdim ama 1-1'ken 2-2'yken yedik. Yerleşik düzende gol yedik. Bu bizim eksikliğimiz" dedi. Güneş Beşiktaş maçlarının izleyenlere her zaman keyif verdiğini belirtti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN