Web Sürümüne Geç

  Defansın sigortası sambacı Gum

  Defansın sigortası sambacı Gum
  31 Aralık 2015, Perşembe

  Douglas'ın transferini sakatlığı nedeniyle askıya alan Kartal, Şenol Güneş'in isteğiyle Brezilyalı Gum'u renklerine bağlayacak

  Beşiktaş, kadrosunu Brezilyalı bir stoperle güçlendiriyor. Teknik direktör Şenol Güneş'in raporu sonrasında; Dnipro'dan Douglas'tan sakatlığı sebebiyle vazgeçmek üzere olan siyah- beyazlılar, Fluminense'den Gum'un işini bitirmek için girişimlerini hızlandırdı. Beşiktaş yönetimi, Gum için ilk teklifini Fluminense'ye iletirken, Brezilya kulübü ise "Gum'un yerine bir transfer yapmadan onu bırakamayız" yanıtını vermişti. Brezilya ekibinin bu transferi ağırdan almasının sebebi ise Bahia kulübünün de Gum için istekli olmasıydı.

  İki ayağını da iyi kullanıyor
  Ancak dün ilginç bir gelişme yaşandı. Bahia Başkanı Marcelo Sant'Anna "Gum transfer planlarımız dahilinde bir oyuncu değil. Gum için hiçbir çalışmamız yok" ifadelerini kullandı. Böylece Gum transferinin önü de açılmış oldu. Siyahbeyazlılar da, bu açıklamanın ardından Gum için yeniden atağa kalktı. Gum'un menajeri Jorge Moraes de "Beşiktaş'ın Gum'a olan ilgisini biliyoruz, iş sadece resmi olarak yapılacak yazışmalara kaldı" ifadesini kullandı. Yönetim, bu transfer gerçekleşirse Gum'a siyah-beyazlı formayı giydirecek. 29 yaşındaki Brezilyalı, hem sağ hem de sol stoper olarak oynayabiliyor.
  Etiketler Beşiktaş, gum
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN