Web Sürümüne Geç

Delikanlı değiller!

Delikanlı değiller!
Cuma 02.01.2016

"Buraya yedi yetimin hakkını korumaya geldik. Kimse Beşiktaş'ın hakkını yiyemeyecek, yedirmem. Bana vurabilecekleri tek şey özel hayatım, bunlar delikanlıca değil"

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, yeni yılın ilk gününde birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu. BJK TV'de dün akşam 19.03'te yayınlanan 'Gündem Özel' adlı programa katılan Başkan Orman, gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. Yönetimi olarak göreve talip oldukları ilk günden itibaren Beşiktaş'ın haklarını korumak için mücadele ettiklerini ifade eden Fikret Orman, "Biz buraya yedi yetimin hakkını korumak için geldik. Kimse Beşiktaş'ın hakkını yiyemeyecek, yedirmeyeceğim. Bana vurabilecekleri tek şey özel hayatım. Yalan yanlış haberlerle algı operasyonu yapıyorlar. Bunlar delikanlıca değil. Ben bu mahallenin çocuğuyum. Beşiktaş camiasında kim bunlardan beslenir bilirim. Sayın Cumhurbaşkanımıza da anlatacağım bunları" ifadesini kullandı.

Ölümüz bile titretir
Stat kullanımı ve ilk yarıyı deplasmanda oynama isteklerine karşı çıkılması konularında ezeli rakiplerine göndermede bulunan Başkan Orman şöyle devam etti: "Beşiktaş çok büyük bir camia ölüsü bile dizleri zangır zangır titretebilecek güçte. Aslında korkmalarını haklı buluyorum. Stat konusunda yaşadıklarımı bir ben bilirim, bir de Allah. Ama Beşiktaşlılar iyiyi de kötüyü de unutmayacaklar. Stadı olmadığı halde herkesi kendine aşık eden bir Beşiktaş var. Bana en çok hangi oyuncuyu sevdiğimi soruyorlar. Babalar evlatlarını ayırmaz. Oyuncularımın hepsi benim için pırlanta gibiler."

Güneş işine aşık ve çok namuslu
Başkan Fikret Orman, teknik direktör Şenol Güneş'i yere göğe sığdıramadı. Tecrübeli çalıştırıcı ve talebelerinin, muhteşem bir pas trafiği ve inanılmaz bir hücum bloğu kurduklarını belirten Orman, "Elbette Şenol hocamızın da zor tarafları da var. Ama kendisi işine aşık, çok namuslu. Ardında planları olmayan, insani vasıflara sahip bir kişi. Kendisiyle ilk geldiğimde de çalışmak istemiştim ancak olmadı. Kartallar yalnız uçar, o da bizden birisi" ifadesini kullandı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN