Web Sürümüne Geç

  Yeter artık Bilic

  Yeter artık Bilic
  04 Ocak 2016, Pazartesi

  West Ham'ın Hırvat hocasının bir gözü hep Kartal'da... Bilic, Oğuzhan Özyakup'tan sonra siyah-beyazlıların kalbi Atiba'yı da istedi

  Sezon başında Beşiktaş'tan ayrılıp futbolculuğu döneminde formasını giydiği West Ham United'ın başına geçen Slaven Bilic'in siyah-beyazlı oyunculara ilgisi sürüyor. Beşiktaş'a aldırtamadığı Lanzini'yi transfer eden Hırvat çalıştırıcı eski takımından Oğuzhan Özyakup'a kanca atmıştı. Ret yanıtı alan Bilic'in yeni gözdesi ise sezonun ilk yarısına damga vuran performansıyla Atiba Hutchinson oldu. Bilic'in Kanadalı ön liberoyu ocak ayı transferinde düşündüğü ortaya çıktı. Bilic'in bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle Kartal'a güç katan futbolcuyu mutlak istediği belirtildi. İngiliz basını West Ham'ın nabız yokladığını yazdı.

  'Ocak'ta satılık oyuncumuz yok'
  KARTAL
  eski hocasının sürekli kendilerinden oyuncu istemesine bozulurken Slaven Bilic'e Oğuzhan'da olduğu gibi yine ret cevabı verdi. Siyah- beyazlılarda teknik direktör Şenol Güneş yönetime "Devre arasında kime ne kadar teklif gelirse gelsin satmayalım. Sezon sonu isteyenle masaya otururuz" demişti. Başkan Fikret Orman ve idareciler Güneş'e "Rahat olun, siz istemezseniz kimse gitmeyecek" garantisi vermişti.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN