Web Sürümüne Geç

1 numara falından Casio Ramos çıktı

1 numara falından Casio Ramos çıktı
Perşembe 08.01.2016

Ara transferde bir kaleci alarak kadrosunu güçlendirecek olan Beşiktaş, birçok isimle görüşürken, en son iddia Brezilya'dan geldi. UOL Esporte’nin haberine göre Beşiktaş, Corinthians’ta forma giyen 28 yaşındaki Cassio Ramos’u Ocak’ta renklerine bağlıyor

SEZONUN ikinci yarısı öncesinde özellikle kaleci transferinde hareketli günler geçiren Beşiktaş'ta, transferin 1 numarası Brezilya'nın Corinthians ekibinde forma giyen Cassio Ramos oldu. UOL Esporte'nin haberine göre, arka arkaya vedalar yaşayan Corinthians'ta halkaya katılan son isim ise kaleci Cassio Ramos olacağı belirtildi. Cassio'nun yeni takımının Beşiktaş olacağını yazan Brezilya basını, resmi açıklamaların kısa süre içerisinde yapılacağını öne sürerken; Corinthians'ın da şimdiden bu boşluğu doldurmak için kaleci arayışlarına girdiğini kaydetti.

2015 yılında 60 resmi maçta forma giydi
Bonservisinin yaklaşık 4.5 milyon euro olduğu ifade edilen Ramos'un bu bedelinin yüzde 60'ın kulübüne gideceği, son detayların ardından Cassio Ramos'un 3.5 yıllık macerasının sona ereceği hatırlatıldı. 2015 yılı içerisinde tam 60 resmi karşılaşmada görev yapan 1.95 boyundaki tecrübeli kaleci; daha önce PSV Eindhoven, Sparta Rotterdam ve Gremio takımlarında da forma giydi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN