Web Sürümüne Geç

Beşiktaş tam kadro çalıştı

Beşiktaş tam kadro çalıştı
Cuma 08.01.2016 18:51

İkinci devre hazırlıklarına Antalya'da devam eden Beşiktaş, günün ikinci çalışmasını akşam saatlerinde yaptı.

Ziraat Türkiye Kupası grup karşılaşmasında iki gün sonra 1461 Trabzon ile karşılaşacak olan Siyah-beyazlılar, bu sabah olduğu gibi akşam idmanında da taktik ağırlıklı çalışma gerçekleştirdi. Stretching hareketleri ile başlayan idman, pas çalışması ile devam etti. Antrenmanın geri kalan bölümünde tam sahaya yakın bir alanda taktik maç yaptıran Şenol Güneş'in, Necip Uysal'ı stoperde oynatması dikkat çekti. Antrenman, şut çalışması ile sona erdi.

ERSAN GÜLÜM'E TAKIM ARKADAŞLARINDAN TEBRİK
Avusturalya'da iki gün önce evlenen Ersan Gülüm, bugün öğleden sonra Antalya'ya ulaşarak kampa katıldı. Otele gelmesinden yarım saat sonra idmana çıkan Ersan Gülüm'ü tüm takım arkadaşları ve Şenol Güneş özel olarak tebrik etti. Teknik direktör Şenol Güneş, takım toplantısında Ersan Gülüm'ü alkışlatarak oyuncuya jest yaptı.

SAHA KENARINDAKİ FISKİYELERİN FUTBOLCULARA OYUNU
Beşiktaşlı oyuncular, antrenman öncesi saha kenarında beklerken aniden çalışan fıskiyelerin azizliğine uğradı. Sahanın kuru olduğunu gören Şenol Güneş, oyuncular hazır olmadan sahanın ıslatılmasını istedi. Olaydan habersiz olan futbolcular, saha kenarından beklerken görevlilerin bütün fıskiyeleri çalıştırmasıyla bir anda ıslanmaya başladı ve yedek kulübesine kaçıştı.

TRABZON YOLCULUĞU YARIN
Antalya kampını yarın tamamlayacak Beşiktaş, Ziraat Türkiye Kupası C Grubu 3. karşılaşmasında oynayacağı 1461 Trabzon maçı için Trabzon'a gidecek.

Antalya'daki son antrenmanını yarın sabah yapacak Siyah-beyazlılar, öğleden sonra özel uçakla Trabzon'a hareket edecek.

Beşiktaş, 10 Ocak'ta oynanacak 1461 Trabzon maçının ardından İstanbul'a dönecek.
Etiketler Beşiktaş, Türkiye
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN