Web Sürümüne Geç

Boyko ile yüz yüze

Boyko ile yüz yüze
Pazartesi 12.01.2016

Ukrayna temsilcisi Dnipro'da forma giyen 27 yaşındaki Denis Boyko, teknik direktör Şenol Güneş'in transfer listesinde ilk sırada yer alıyor

Beşiktaş'ta kaleci transferi için çalışmalar devam ederken, arayışlar da tüm hızıyla sürüyor. Siyah-beyazlıların, teknik direktör Şenol Güneş'in isteği üzerine kaleci transferinde 1 numaralı hedefi olan Denys Boyko'da yeni gelişmeler ortaya çıktı. Siyah-beyazlılar, Ukraynalı eldiven konusunda kulübü Dnipro ile anlaşamadığı için rotasını önce Mandanda sonra da Brezilyalı Cassio'ya kırmıştı. Hatta Cassio ile anlaşmayı başardı. Ancak Ukrayna'da yayın yapan tribuna.com siyah-beyazlıları umutlandırdı.

Boyko, Beşiktaş'ı istedi
Habere göre Denys Boyko için eski kulübü Dinamo Kiev ile Dnipro 4.5 milyon euro'luk bonservis bedelinde anlaştı. Ancak 27 yaşındaki eldiven eski kulübüyle kötü ilişkileri olduğunu belirterek Dinamo Kiev'e gitmek istemediğini iletti. Boyko'nun Dnipro yönetimine "Beşiktaş'a gitmek istiyorum, onlarla anlaşın" dediği belirtildi. Ancak şu ana kadar Beşiktaş ile Dnipro arasında bonservis bedelinde ortak bir noktaya gelinmiş değil.

Yüz yüze görüşme yarın
Bu arada Ukrayna temsilcisi Dnipro, yarın kamp için Antalya Belek'e gelecek. İki kulüp arasındaki görüşmelerin burada sıklaşacağı ve son kararın verileceği belirtildi. Beşiktaş, Dnipro ile anlaşırsa ikinci dönem kalecisi Denis Boyko olacak. Eğer yapılacak olan yüz yüzse görüşmelerden bir sonuç alınamazsa, rota bu kez Cassio'ya çevrilecek.
Etiketler Beşiktaş, Denys Boyko
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN