Web Sürümüne Geç

Plase Casio

Plase Casio
Pazartesi 12.01.2016

Boyko'nun olmaması durumunda rota bu kez Corinthians'tan Cassio Ramos'a çevrilecek. 28'lik başarılı kaleci ve kulübü prensipte 'evet' yanıtını verdi

Bu arada Brezilya basınında yer alan haberlere göre Corinthians kulübüne Cassio Ramos için 3 milyon euro'luk resmi bir teklif sunan siyah-beyazlıların istediği yanıtı aldığı ortaya çıktı. Beşiktaş'a sıcak bakan 28 yaşındaki kalecinin de araya girmesiyle Brezilya kulübünün teklifi kabul ettiği ifade edilirken, transferin açıklanmasının yalnızca bürokratik detayların tamamlanmasına kaldığını altı çizildi.

ABD'ye gitmeyecek
Beşiktaş yönetimi, geçtiğimiz cumartesi Cassio için Corinthians'a resmi teklifini yaptı. Bu paranın 1.5 milyon euro'luk kısmını Corinthians alacak, kalan bölümünü Cassio'nun imza parası, menajeri Carlos Leite ve eski kulübü PSV aralarında paylaşacak. Transferin sadece bürokratik işlemlere kaldığı belirtildi. Beşiktaş'ın, oyuncu ile yıllık 1.5-2 milyon euro'dan 3.5 senelik anlaşma yapması bekleniyor. Cassio'nun Corinthians'ın çarşamba günkü ABD kampına katılmayacağı da açıklandı.

Kupaların değişmezi
Corinthians'a transfer olduğu 2012'den bu yana eldivenlerini kimseye kaptırmayan Cassio, kulübünün o yıl lig şampiyonluğu, Copa Libertadores ve Kıtalararası Kupa zaferi yaşamasında büyük pay sahibi oldu. Taraftarın sevgilisi Cassio'nun kulübün maddi zorluklar yaşaması nedeniyle Beşiktaş'ın teklifine sıcak baktığı ifade ediliyor. 1.96 metre boyundaki kaleci, Corinthians adına 160 kez kaleye geçti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN