Web Sürümüne Geç

Sane Beşiktaş'ta!

Sane Beşiktaş'ta!
Salı 13.01.2016

Fransız medyası, Beşiktaş için transfer bombasını patlattı. Gazeteler, Bordeaux'nun 28 yaşındaki tecrübeli stoperi Lamine Sane'nin bu ay içinde Kartal olacağını yazdı

Ara transfer döneminde kadrosunu bir kaleci ve bir de stoper alarak güçlendirmeyi hedefleyen siyahbeyazlılar, aradığı defans oyuncusunu Fransa'da buldu. Fransız basını, Bordeaux'nun stoperinin siyah- beyazlılarla anlaştığını "Sane Beşiktaş'ta, bu artık kesin" başlığıyla duyurdu. Teknik direktör Willy Sagnol ile sorunları olan 28 yaşındaki oyuncu ayrılma istediğini bildirmişti. Sane son olarak Bordeaux'nun Montpellier deplasmanındaki maç kadrosuna da alınmadı. Son 1 ayda sadece 1 kez kadroya girebilen Sane'nin temasta olduğu Beşiktaş'la anlaştığı belirtildi. Bu arada Bordeaux Teknik Direktörü Sagnol da, bu transferin gerçekleşme ihtimalinin çok yüksek olduğunu ifade etti. Sagnol, "Aralarında Sane'nin de bulunduğu 3 oyuncum, ayrılmak için izin istedi. Ben de fikrimi yönetime ilettim, karar onların" yorumunu yaptı.

Papy de listede
Öte
yandan İngiliz Daily Star gazetesi de, Chelsea'de forma giyen bir diğer stoper adayı Papy için Beşiktaş'ın kiralama teklifi yaptığını iddia etti. Gazete, Beşiktaş ile birlikte Marsilya'nın da, İngiliz ekibinin kapısın çaldığını ve birkaç gün içinde yanıt alacaklarını ifade etti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN