Web Sürümüne Geç

Gelmek istiyorum

Gelmek istiyorum
Perşembe 14.01.2016

27 yaşındaki file bekçisi, "Beşiktaş beni istiyor, ben de Beşiktaş'ı. Kulüplerimiz anlaşsın Antalya'dan İstanbul'a geçerim. 2 kişi de (Douglas) gelebiliriz" dedi

Beşiktaş yönetimi, 1 numara transferinde birçok adayla görüşmelerini sürdürürken, teknik direktör Şenol Güneş'ın ısrarla alınmasını isteği Denys Boyko, siyah-beyazlı ekibe transfer olmak istediğini resmen dile getirdi. Boyko'nun takımı Dnipro dün kamp için Antalya'nın Belek ilçesine geldi. Ukrayna ekibini adım adım takip eden FOTOMAÇ, tecrübeli file bekçisini kamp yaptıkları otelde buldu ve merak edilen tüm soruları Ukraynalı kaleci Boyko'ya yöneltti. 27 yaşındaki kalecinin menajerinden izin alınarak yapılan görüşmede Boyko, Beşiktaş'ı çok iyi tanıdığını ve ne kadar büyük bir kulüp olduğunu bildiğini belirterek şu ifadeleri kullandı: "Beşiktaşlı yetkili Erdal Torunoğulları ile birebir görüşmeler yaptım. Gomez ve Quaresma gibi yıldızlara sahipler ve şampiyonluğa oynuyorlar. Beşiktaş beni istiyor, ben de Beşiktaş'ı çok istiyorum. Her şey kulüp başkanlarının vereceği karara bağlı. Bonservis konusunda yapacakları anlaşmayı ve son kararı ben de sabırsızlıkla bekliyorum. Beşiktaş'ın yanı sıra İspanya ve Fransa'dan da teklifler var. Ben işime bakıyorum. Bizim başkanımız nereye gitmem gerektiğini söylerse, ben de ona göre hareket edip yaptığım görüşmeleri sonlandıracağım."

Douglas da benimle gelebilir!
Boyko, "Antalya kampından direkt İstanbul'a gitme şansın nedir?" sorusuna da şu yanıtı verdi: "Hayatta her şey olabilir, bunu yaşamadan bilmemiz zor. Bakarsın bir, bakarsın iki kişi (Douglas'ı kastederek) geliriz" ifadesini kullandı.

ÖZEL RÖPORTAJ \ Fatih DOĞAN
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN